Kapitán Exner se vrací na obrazovky televize Prima! Co díl, to uzavřený případ

Již tuto neděli uvidí diváci opakování seriálu Kapitán Exner v nové formě. Zatímco jste minulý rok mohli sledovat jeden kriminální případ v rámci dvou dílů, v novém roce uvidíte to nejlepší z vyšetřování galantního detektiva v jedné epizodě. Hlavní roli ztvárnil bravurní herec Michal Dlouhý.
Detektivní seriál Kapitán Exner
Detektivní seriál Kapitán Exner

reklama

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

SLEDUJTE SERIÁL KAPITÁN EXNER ONLINE

Seriál nabídne divákům vynikající herecké obsazení. Titulní role se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček. Patologa Arnošta Bubleho hraje Arnošt Goldflam.

ČEHO SE VICA KEREKES BĚHEM NATÁČENÍ KAPITÁNA EXNERA BÁLA? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA IPRIMA.CZ

Kapitán Exner spolupracuje se svými kolegy Vlčkem a Beránkem
Kapitán Exner spolupracuje se svými kolegy Vlčkem a Beránkem

Hvězdná jména ve vedlejších rolích

V seriálu účinkuje dlouhá řada známých osobností a skvělých herců, např. Jan Novotný, Zuzana Stivínová, Vlastimil Harapes, Simona Krainová, Klára Issová, Karel Zima, Oldřich Navrátil, Jan Kanyza, Jitka Němcová, Václav Knop, Milan Šteindler, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný, Anna Polívková, Lucie Vondráčková, Viktor Preiss, Oldřich Kaiser, Alena Šeredová, Chantal Poullain, Hanuš Bor a mnoho dalších.

KAPITÁN EXNER SPOLUPRACUJE SE SVÝMI VĚRNÝMI KOLEGY VLČKEM A BERÁNKEM. POZNEJTE JE BLÍŽE NA IPRIMA.CZ

Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli. Budou to: Osamělý mrtvý muž, Poslední pád mistra Materny, Denár v dívčí dlani, Znamení lyry, Na dosah ruky a Bláznova smrt.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě  6. ledna ve 20.00.
Kapitánovi pomáhají nejen v terénu Vlček a Beránek

Nový seriál Kapitán Exner: Poznejte čtyři nejdůležitější postavy seriálu

reklama

reklama