Kapitán Exner vyšetřuje poslední případ. Kdo zabil místního blázna?

Poslední díl elegantního a galantního Kapitána Exnera vás čeká už tuto neděli ve 20.15 na Primě. Exner stále odhaluje motiv vraždy místního blázna. Všechno je zamotanější víc, než se zdá.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (12) - upoutávka

reklama

Na malém městě řeší policie za přispění pražského detektiva otázku, komu mohl vadit mladý schizofrenik tak, aby bylo nutné jej odstranit, třeba za cenu vraždy. Kapitán Exner odhaluje, že rodina oběti mezi sebou drží několik temných tajemství a rozepří. Rodina je však uzavřená a nechce s vyšetřovatelem spolupracovat.

Exner odhaluje utajený vztah sestřenice s bratrancem a dohady v případu dědictví.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z NEDĚLNÍHO DÍLU TADY

Kromě toho krásná zubařka Gabriela vstupuje do hry vyšetřování s poznatkem, který možná obrátí veškerá zjištění vzhůru nohama.

PODÍVEJTE SE NA INFORMACI, KTEROU PŘINÁŠÍ KRÁSNÁ GABRIELA EXNEROVI DO PŘÍPADU

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI VRAŽDOU A ZABITÍM? EXNER VÁM TO VYSVĚTLÍ V UKÁZCE

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Marek Vašut, Miroslav Donutil, Tatiana Medvecká, Miroslav Mejzlík, Barbora Munzarová,  Jana Krausová, Adrian Jastraban a další. Režie Ivan Pokorný. (55 min) (Premiéra 2017)

reklama

reklama