Kapitán Exner vyšetřuje smrt slavného herce

V neděli uvidíte další kriminální případ kapitána Exnera. Tentokrát se jedná o vztahy v hereckém prostředí, které jsou dosti spletité. Druhé opakování Kapitána Exnera znovu spojuje dva díly dohromady. V neděli ve 20.15 večer se tak můžete těšit na rozřešení celého případu.
Kapitán Exner (3) promo
Kapitán Exner (3) promo

reklama

Kapitán Exner má na stole další případ

Kapitán Exner se v podstatě nezastaví, vypadá to, že v Praze se vraždí pořád. Momentálně má na stole případ, u kterého bude muset vyřešit podivný manželský svazek bohémského herce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner II (2) - upoutávka

V jednom z pražských antikvariátů je parašutistickým útokem nožem zavražděn slavný herec Boris Materna. Jsou příčinou jeho násilné smrti peníze nebo neuspořádané vztahy? Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy s elegancí.

Kapitán Exner při vyšetřování na místě činu
Kapitán Exner při vyšetřování na místě činu

Už teď vám můžeme napovědět, že u jedné vraždy slavného herce rozhodně nezůstane. Vrah, jenž umí chmat, kteří se učili kdysi parašutisté, řádí dál. Obětí bude víc a v případu se začínají vztahy svědků nebezpečně zaplétat.

Kapitán Exner společně se svými kolegy Beránkem a Vlčkem se pokusí přijít motivu vraždy na kloub.

A jak pokračuje Exner se svou zubařkou? To uvidíte už v neděli na Primě ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!