Kapitána Exnera si užijete už tento víkend v sobotu a neděli. Podívejte se na další upoutávku!

Nový seriál Primy uvidíte už tento víkend v sobotu 26. 8. a neděli 27. 8. ve 20.15. Víkend bude zkrátka ve znamení Kapitána Exnera. Pokud chcete poznat uhlazeného vyšetřovatele Exnera o něco lépe, podívejte se na další upoutávku!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner - Užijte si víkend s Exnerem

reklama

Každý večer tohoto víkendu zasvětíme na Primě nové kriminálce Kapitán Exner. Seriál má dohromady dvanáct napínavých dílů, kde však nechybí elegance hlavní postavy, krásné ženy a důvtip vyšetřování.

Ačkoliv má Kapitán Exner dvanáct epizod, jedná se o šest příběhů, takže vraha společně s charismatickým vyšetřovatelem objevíme až během druhého dílu. S prvním příběhem tedy začínáme v sobotu ve 20.15 a pokračujeme druhým dílem v neděli ve stejný čas, kdy odhalíme motiv zločinu, ale i osobu, která za ním stojí.

PODÍVEJTE SE EXKLUZIVNĚ NA CELOU SCÉNU Z PRVNÍHO DÍLU KAPITÁNA EXNERA

Jakým příběhem Kapitán Exner začíná?

Když v zoologické zahradě usmrtí ve výběhu hroch mladou ženu, vypadá to jako nešťastná náhoda. Detektivové ovšem tuší, že pravda je jiná. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem...

Kdo je vrahem? Podívejte se na nový seriál Kapitán Exner na Primě už v sobotu ve 20.15 a následně v neděli ve stejný čas.

 

 

reklama

reklama