Kdo je vrahem studentky a zlodějem archeologického nálezu zjistí Exner

Druhá polovina případu s vraždou studentky archeologie a odcizení historických mincí se v neděli pomalu odkryje. Vraha a zloděje odhalí Kapitán Exner ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (6) - upoutávka

reklama

Jak bude pokračovat příběh Kapitána Exnera, jenž se společně se svými kolegy snaží pdhalit vraha mladé studentky archeologie? Ta měla hlídat během noci se svým kolegou, s kterým se fyzicky sblížila, archeologický nález - tisícovku historických mincí. Druhý den ráno byla nalezena mrtvá.

Kapitán Exner sází na mladého studenta, jenž byl s obětí vraždy naposledy. Ten nemá příliš silné alibi, stopoval do Prahy kvůli vysokoškolské zkoušce. Nakonec se ukazuje, že studentka byla těhotná, otcem nebyl rozhodně mladý student, ale zadaný muž. Ten tvrdí, že studentku nezabil.

Kapitán Exner se tak dostane i k pohledné herečce, která nakonec dává jasně najevo, že u ní žádný muž nemá šanci. Pohledné archeoložce ale Kapitán Exner nedá spát. Jenže v Praze na kapitána čeká jeho okouzlující a trpělivá Gabriela. Další společný večer však kvůli případu znovu nevyjde.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě už tuto neděli ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!