Lucie Vondráčková přijela z Kanady jen kvůli natáčení Exnera, aby si zahrála se svým bývalým

Stará láska nerezaví! V dalším díle Kapitána Exnera se totiž znovu sešli někdejší opravdoví milenci Michal Dlouhý a Lucie Vondráčková. Lucii s Michalem nevydržel téměř tříletý vztah a před patnácti lety se rozpadl. Teď na Primě předvádí, že to mezi nimi pořád jiskří.
Zákulisí natáčení
Zákulisí natáčení

reklama

Lucie hraje archeoložku Evu Hodačovou. „Jde o velice poctivou vědkyni a badatelku. Archeologii zbožňuje a tak trochu se jí líbí Exner,“ prozradila Lucie.

Natáčelo se loni na podzim, kvůli počasí a profesi archeoložky tak musela Vondráčková oželet sexy vizáž a navléct se do neforemných šatů a těžkopádných gumáků. I když je kvůli roli ve scénáři trochu za ošklivku, musela její postava po Dlouhém vrhat svůdné pohledy.

Přípravy scény se většinou konají ještě v bundách
Přípravy scény se většinou konají ještě v bundách

„Před pár lety jsme si spolu zahráli v Othellovi na Shakespearovských slavnostech. On byl Othello, já Desdemona. A v době, kdy jsme spolu žili, jsme hráli v Rokoku Na dotek a Čarodějky ze Salemu. Vždycky je s ním skvělá spolupráce a zábava,“ směje se Vondráčková.

Do Prahy přiletěla z Kanady jen kvůli natáčení. „Nebýt Exnera, tak bych tak brzy z Kanady neletěla. Ale když už jsem tu byla, natočila jsem si ještě dva klipy,“ řekla Lucie.

Jejím kolegou z oboru archeologie je herec Viktor Preiss. Dokonce prozradila, že byl její učitel! „S panem Preissem jsem měla tu čest se setkat už několikrát. Kromě toho, že mě s velkou laskavostí připravoval na zkoušky na konzervatoř, setkali jsme se například při natáčení krásného televizního filmu In nomine patris,“ řekla Lucie.

Pokračování případu uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!