Miroslav Donutil jako lékař ve výslužbě v neděli s kapitánem Exnerem pobaví

V každém dílu Kapitána Exnera můžete vidět herecké hvězdy první velikosti. Tentokrát si cynického lékaře zahrál Miroslav Donutil, který si Exnera spletl s běžným pacientem. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (11) – Miroslav Donutil jako vtipný lékař

reklama

Co uvidíte v neděli na Primě v Kapitánovi Exnerovi?

Kapitán Exner během vyšetřování smrti mladého muže zjišťuje, že v rodině lékářů bude mít opravdu náročnou roli. Setkává se s nepřijetím a cynismem. První vážný rozhovor má s lékařem, kterého hraje Miroslav Donutil.

Ten Exnera jako pacienta nechce vůbec přijmout a se sestrou si vymění několik vtipných hlášek. Postarší lékař, jenž má "odkrouceno" nevěří, že by smrt mladého muže s mentální poruchou měla být zaviněna někým cizím. Mrtvého ohledal a bylo jasně vidět, že jde pouze o nešťastnou náhodu. Proč vyšetřuje Exner tento případ jako vraždu moc nechápe ani zbytek rodiny.

GABRIELA SE K EXNEROVI VRÁTILA, ALE MÁ K NĚMU PROSBU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

MAREK VAŠUT PODÁVÁ INFORMACI O STAVU OBĚTI. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Podívejte se na ukázku z nedělní Kapitána Exnera, kterého uvidíte na Primě ve 20.15!

 

reklama

reklama