Na Kapitána Exnera nemohli vybrat nikoho lepšího, tvrdí Lucie Vondráčková o Michalovi Dlouhém

Lucii Vondráčkovou a Michala Dlouhé nepojí jen společná seriálová role v Kapitánovi Exnerovi, kde je uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě. Jak nahlíží Lucie Vondráčková po letech na svého bývalého partnera? Podívejte se na rozhovor.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner – rozhovor s Lucií Vondráčkovou

reklama

Lucie Vondráčková si v pátém a šestém dílu Kapitána Exnera zahraje pohlednou, ale mírně utrápenou archeoložku. Nejenže ukradli její objev (několik tisíc denárů), ale zabili i její studentku, která objev měla hlídat.

Zda patří vražda a krádež dohromady, je na první pohled jasné, na ten druhý už tolik ne. A to bude vyšetřovat kapitán Exner. Představitel Exnera si roli užívá na první pohled, to vidí i Lucie Vondráčková. Dokonce nám v rozhovoru prozradila, že je Michal Dlouhý vlastně celý takový kapitán Exner. Je pravda, že charismatický herec a jeho galantnost k ženám je známá.

Kapitán Exner bude muset zjistit i motiv vraždy
Autor: FTV Prima Kapitán Exner bude muset zjistit i motiv vraždy

Michal Dlouhý nám v rozhovoru prozradil, od koho se galantnost k ženám naučil. Podívejte se na rozhovor.

A pokud chcete vidět společnou scénu Michala Dlouhého a Lucie Vondráčkové, exkluzivně máte tu možnost podívat se už teď TADY

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!