Na podzim se na televizní obrazovky chystá Kapitán Exner s Michalem Dlouhým!

Už v sobotu 26.8. a 27.8. diváci televize Prima uvidí nový detektivní seriál Kapitán Exner. Ženy, krásné auto a uhlazené chování v rámci vyšetřování kriminálních případů. I to patří ke kapitánovi Exnerovi, kterého před desítkami let ztvárnila herecká esa jako Jiří Kodet a Petr Kostka. Hlavní roli v nové detektivní sérii ztvárnil Michal Dlouhý.
Detektivní seriál Kapitán Exner
Detektivní seriál Kapitán Exner

Užijte si nový seriál už od 26.8. v sobotu a pokračujte v neděli 27.8. dalším premiérovým dílem - víkendt totiž strávíme s Kapitánem Exnerem!

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Seriál nabídne divákům vynikající herecké obsazení. Titulní role se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček. Patologa Arnošta Bubleho hraje Arnošt Goldflam.

ČEHO SE VICA KEREKES BĚHEM NATÁČENÍ KAPITÁNA EXNERA BÁLA? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA IPRIMA.CZ

Kapitán Exner spolupracuje se svými kolegy Vlčkem a Beránkem
Kapitán Exner spolupracuje se svými kolegy Vlčkem a Beránkem

Hvězdná jména ve vedlejších rolích

V seriálu účinkuje dlouhá řada známých osobností a skvělých herců, např. Jan Novotný, Zuzana Stivínová, Vlastimil Harapes, Simona Krainová, Klára Issová, Karel Zima, Oldřich Navrátil, Jan Kanyza, Jitka Němcová, Václav Knop, Milan Šteindler, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný, Anna Polívková, Lucie Vondráčková, Viktor Preiss, Oldřich Kaiser, Alena Šeredová, Chantal Poullain, Hanuš Bor a mnoho dalších.

KAPITÁN EXNER SPOLUPRACUJE SE SVÝMI VĚRNÝMI KOLEGY VLČKEM A BERÁNKEM. POZNEJTE JE BLÍŽE NA IPRIMA.CZ

Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli. Budou to: Osamělý mrtvý muž, Poslední pád mistra Materny, Denár v dívčí dlani, Znamení lyry, Na dosah ruky a Bláznova smrt.

Scénář: Jan Drbohlav, Daniel Severa

Kamera: Pavel Berkovič

Producent: Daniel Severa

Kapitánovi pomáhají nejen v terénu Vlček a Beránek

Nový seriál Kapitán Exner: Poznejte čtyři nejdůležitější postavy seriálu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama