Natáčení Exnera se odehrávalo i za nepřízně počasí. Jak to prožívaly hlavní hvězdy?

Když se natáčí scéna, kde je u herce nutné, aby byl polonahý, očekávejte minus 30 stupňů. To je logika natáčení. A nevyhnul se jí ani štáb Kapitána Exnera. Jak to hvězdy prožívají?
Konzultace s režisérem Vítem Karasem musí být
Konzultace s režisérem Vítem Karasem musí být

reklama

Počasí se s nimi nemazlí! Hvězdy seriálu Kapitán Exner prozradily, že na place často musely snášet i nepříjemné chvíle. Bez ohledu na počasí se totiž musely loni na podzim natáčet klíčové scény seriálu.

Lucie Vondráčková snášela rozmary počasí pět natáčecích dní. V roli archeoložky natáčela loni na podzim scény na nalezišti v Borku u Berouna. Při hledání vykopávek nevyšplhala rtuť teploměru přes osm stupňů. Jenže v obci Srbsko už číhal mráz. Tady jim při scéně s Michalem Dlouhým v restauraci šla už i pára od pusy, venku totiž bylo kolem nuly.

„Mrzla jsem – stejně jako všichni! S tím se při natáčení počítá,“ směje se Lucie, která to brala statečně.

Natáčení s Alenou Šeredovou a Chantal Poullain
Natáčení s Alenou Šeredovou a Chantal Poullain

Michal Dlouhý nemá extrémní výkyvy počasí vůbec rád. „Když je třicet stupňů a auto nemá klimatizaci a vy musíte být pořád v tom obleku nebo když je pod nulou, tak to není žádná radost,“ přiznal Michal Dlouhý.

Zima se nevyhnula ani Aleně Šeredové, která je jinak zvyklá na klima Itálie, kde žije. Teď ale musela dva dny snášet v obci Techov a na pražském Spořilově podzimní chlad, kdy v noci bylo maximálně osm stupňů. „Zima jenom v noci? Děsné počasí bylo celý den – zima, déšť. Se sluníčkem by to bylo lepší, to nebudu vyvracet,“ směje se Alena.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě každou neděli ve 20.15!

reklama

reklama