Podívejte se na první ukázky z nového seriálu Kapitán Exner

Dva premiérové díly Kapitána Exnera uvidíte už tuto sobotu 26.8. a neděli 27.8. ve 20.15 na Primě. Podívejte se už teď na exkluzivní scénu z prvního dílu nového seriálu. Jak pracuje Exner se svými kolegy?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitan Exner - premiéra sobota

reklama

Kapitán Exner by se neobešel bez svých dvou kolegů, kteří se jmenují dost příznačně. Beránek a Vlček.

Exner jako velký elegán, kterého neuvidíte nikdy bez obleku, nepatří mezi představitele drsné kriminalistické školy. Jeho síla je ve schopnosti precizně shromáždit důkazy, pochopit způsob myšlení pachatele a díky přesně cíleným výslechům ho také usvědčit. A v tom mu dokonale asistují poručíci Beránek a Vlček.

Jan Vondráček, který bravurně ztvárnil policistu Vlčka, doplňuje: „Máme to rozdělené, David je lidovější a já to beru přes encyklopedie a příbalové letáky. Vlček je přímo jejich milovník, a co může, to prostuduje.“

Michal Dlouhý jako Kapitán Exner
Michal Dlouhý jako Kapitán Exner

Hlavním svědkem jezevčík?

Ve scéně z prvního dílu uvidíte vyšetřování Exnera a jeho kolegů v praxi. Zatímco Vlček oslňuje vědeckými fakty u nalezeného kabátu, lidový Beránek si z něj dělá legraci. Vypadá to, že svědkem vraždy muže byl jezevčík. Podívejte se na exkluzivní scénu z prvního dílu.

JAK SE SEZNÁMIL KAPITÁN EXNER SE SVOU OSUDOVOU ŽENOU? PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ SCÉNU.

Zažijte víkend se slavným Kapitánem Exnerem už v sobotu 26.8. a 27.8. první premiérové díly!

Seznamte se se čtyřmi důležitými postavami seriálu Kapitán Exner. Více se dozvíte na iPrimě

reklama

reklama