Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Kapitán Exner

Osudové setkání! Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes pořádně zamotá hlavu herci Michalu Dlouhému. Oba se vůbec poprvé potkávají v novém seriálu televize Prima Kapitán Exner.
Vica Kerekes má roli v novém seriálu Kapitán Exner
Vica Kerekes má roli v novém seriálu Kapitán Exner
archiv Prima

reklama

Vica Kerekes v seriálu Kapitán Exner vystupuje jako zubařka, MUDr. Gabriela Steinová. S kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde.
 

Vica Kerekes si zahraje femme fatale Kapitána Exnera

„Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner,“ směje se Vica Kerekes.

Vica Kerekes se objeví v Kapitánovi Exnerovi jako zubařka MUDr. Gabriela Steinová
Autor: archiv Prima Vica Kerekes se objeví v Kapitánovi Exnerovi jako zubařka MUDr. Gabriela Steinová

Na place seriálu Kapitán Exner si Vica Kerekes s Michalem Dlouhým zahráli společně vůbec poprvé a Vica Kerekes prozradila, že přestože je skvělý kolega, budí v ní velký respekt.

JACÍ HERCI SE OBJEVÍ JAKO PARŤÁCI KAPITÁNA EXNERA? PODÍVEJTE SE TADY NA IPRIMU

„Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala naživo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje a nebo jestli takový je,“ prozradila Vica.

Podlehne Vica Kerekes Kapitánovi Exnerovi?
Autor: archiv Prima Podlehne Vica Kerekes Kapitánovi Exnerovi?

Uhlazená detektivka bez krve, takový je kapitán Exner

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám.

„Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je,“ říká  Michal Dlouhý, jenž ztvární hlavní roli.

reklama

reklama