Toto jsou situace, do kterých se moc policistům nechce. Stejně jako Exnerovi!

Při vyšetřování smrti studentky archeologie musí celý tým Exnera zůstat za Prahou. Během odpoledního oběda si Exner se svými kolegy shrnuje fakta. A vypadá to, že Exner bude muset jet vyšetřovat do strip baru!
Kapitán Exner (6)  - Vyšetřování ve stripbaru
Kapitán Exner (6) - Vyšetřování ve stripbaru

reklama

Beránek a Vlček je dvojka k pohledání, Exner se vrací z jednoho vyšetřování, zatímco oni pro něj schraňují další informace, které získali během jejich rozhovorů se svědky. Vypadá to, že se něco rýsuje. V životě zavražděné studentky totiž byl jeden zásadní muž. Studentka s ním čekala dítě.

A tak to vypadá, že Exner bude muset zajet do podniku, kam správný policista nikdy nezavítá. Strip bar je místo, kde bude muset vyslechnout dalšího svědka ohledně případu vraždy mladé archeoložky. A na Beránka s Vlčkem zase padnou nudní svědci!

VIDEO NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU.

Chcete vědět, kdo je další podezřelý? PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ SCÉNU TADY.

Co dalšího uvidíte v nedělním Kapitánovi Exnerovi?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (6) - upoutávka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!