midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
Karel Gott 2014 (2)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

Karel Gott

Vysíláme v sobotu ve 20:15 na Primě
O pořadu

Ve věku 80 let zemřel 1. října večer legendární Český slavík Karel Gott. Pro všechny jeho fanoušky tady máme řadu článků i koncert největších zpěvákových hitů, které jsme si během jeho šedesátileté pěvecké kariéry nejvíce oblíbili, spolu s hity světové popové klasiky. Zavzpomínejte si na milovaného Karla Gotta se záznamem koncertu z pražské O2 Areny z 8. prosince 2014 (režie M. Čech).
Karel Gott byl zdaleka nejúspěšnějším zpěvákem naší historie. 42krát vyhrál soutěž Zlatý a Český slavík. Vydal 293 sólových alb u nás i v zahraničí a celkově prodal přes 50 milionů desek. Jeho sláva přesáhla také hranice České republiky, zejména v Německu, zazpíval si také v Carnegie Hall v New Yorku. Nazpíval tak klasické hity jako Lady Carneval, Trezor, Když muž se ženou snídá a svůj poslední hit Srdce nehasnou nazpíval se svou dcerou Charlotte Elle Gottovou. Z této smutné zprávy se bude Česká republika vzpamatovávat velmi dlouho.

reklama