Poctu Karlu Gottovi nevzdávají lidé jen v Praze

Ne všichni fanoušci zesnulého Karla Gotta mohou dnes být přítomni na posledním rozloučení s ním. Například v domově seniorů v Července se lidé loučí s Mistrem po svém. K uctění památky na Gotta se sešli již v ranních hodinách.
Lidé, kteří nemohou na rozloučení do Prahy

reklama

Mezi obyvateli domova pro seniory byl Karel Gott oblíbeným zpěvákem stejně jako pro takřka všechny Čechy. Při sledování Mimořádných zpráv uronili důchodci nejednu slzu.

Zřejmě největší Slavíkovou fanynkou je paní Olga. Ta, dokud jí zdraví sloužilo, nevynechala jediný Gottův koncert. Zároveň se může pochlubit pěknou sbírkou předmětů s Mistrovou podobiznou a fotkou Karla Gotta s podpisem a věnováním.

Jedno je jisté: „Takový zpěvák už nebude. Takový byl jediný a poslední,“ nešetří obyvatelé domova chválou nad zpěvákem. Nejednoho z důchodců provází Gottova hudba již od mládí.

K uctění památky nachystali senioři i personál domova smuteční výzdobu. Zapálené svíčky u Gottovy podobizny nemohly chybět. Celé dopoledne pak společně sledovali Mimořádné zprávy či poslouchali písně svého milovaného zpěváka.

reklama

reklama