Nepřepínejte. Karolína, domácí kuchařka bude v lednu vařit dál

Vánoční inspirací do kuchyně Karolína Kamberská na Primě nekončí. Pro velký úspěch se chystá další řada jejího pořadu, který si u diváků získal takovou oblibu, že se ihned po Novém roce začnou natáčet nové premiérové díly. Na obrazovku Primy zavítají 17. ledna v tradičním sobotním čase 18:10.
KDK - Karolína Kamberská vaří celé rodině - Obrázek 3
KDK - Karolína Kamberská vaří celé rodině - Obrázek 3

Poslední díl zaměřený na vánoční recepty jste si mohli vychutnat v sobotu, nebo si ho pusťte ještě na Prima PLAY. Nemusíte ale smutnit z téměř měsíční přestávky. Nejen do té doby totiž můžete vařit dle Karolíniných receptů na našem webu iprima.cz/karolina či z Karolíniny kuchařky, která si kvůli obrovskému zájmu čtenářů žádá dotisk. Ve většině velkých knihkupectví Karolína kraluje předním příčkám knižních bestsellerů. Zdá se tedy, že pod vánočním stromkem bude velice častým dárkem.

Co na až nečekaný úspěch říká samotná Karolína Kamberská?

„Kdyby mi letos na jaře někdo řekl, že před Vánoci nestihnu napéct cukroví, ale zato budu mít kuchařku v žebříčku bestsellerů, srdečně bych se zasmála – ale mám z toho samozřejmě obrovskou radost,“ uvádí gastronomická novinářka, písničkářka, básnířka a matka tří dětí Karolína Kamberská. „Strašně mě to baví a jsem moc ráda, že se recepty divákům líbí, a tak díky jejich zájmu jedeme dál. Místo zmiňovaného cukroví teď píšu recepty na další řadu, ale pár druhů nepečeného ještě určitě stihnu,“ směje se.

Poslechněte si ještě, co Karolína Kamberská prozradila v miniduelu na Primě.

Miniduel 19.12.2014 - Karolína Kamberská

 

Když vaří Karolína, chutná všem. Koukněte na režiséra Pavla Noska.

Karolína – Spokojený režisér
Karolína - Spokojený režisér

 

Na co se těšit v nových premiérových dílech?

Nové díly si zachovají již osvědčenou koncepci, díky níž je opravdové domácí vaření přístupné a přitažlivé pro co nejširší veřejnost. Každý díl tedy bude tematicky zaměřen, takže se můžete těšit například na valentýnský díl, který vám dokáže, že láska opravdu prochází žaludkem.

Karolína vaří z běžných a dostupných surovin – tj. jsou dostupné cenově a jsou i snadno k sehnání pro běžného diváka. Karolína vaří ale i rychle, prakticky, zdravě a s nápadem. Její domácí recepty využívají v moderním kontextu tradici a kořeny české kuchyně i inspiraci evropskou gastronomií. Pořad přináší divákům inspiraci, užitečné nápady, praktické rady a kuchařské techniky, objevuje i opomíjené nebo tradiční a zapomenuté suroviny, které jsou běžně dostupné.

Vánoční recepty od Karolíny Kamberské najdete níže.

Pestrý rybí pekáč 
a šťouchané brambory se slaninou a zeleným pepřem.

Jednoduše tradičně. Vánoce podle Karolíny

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama