Přijďte na autogramiádu knihy Karolína, domácí kuchařka

Karolína Kamberská známá z pořadu Karolína, domácí kuchařka, vydává vlastní knihu receptů. Přijďte si ji koupit a nechat podepsat přímo od autorky!
Karolína, domácí kuchařka právě vychází v knižní podobě
Karolína, domácí kuchařka právě vychází v knižní podobě

Autogramiáda Karolíny Kamberské proběhne ve středu 3. prosince od 17:00 v prodejně Knihy Dobrovský Anděl City v Praze.

Pokud to nestihnete, můžete přijít na autogramiádu v sobotu 6. prosince od 15:00 do prodejny Knihy Dobrovský v OC Letňany v Praze, kde bude mít Karolína také Cooking show, kde se naučíte dělat parádní šťavnaté hamburgery. Do televizní kuchyně Karolíny Kamberské můžete nahlédnout TADY

Autogramiáda Karolíny Kamberské proběhne také v Brně, a to ve středu 10. prosince od 17:00 v brněnském knihkupectví na Joštově.

Pořad Karolína, domácí kuchařka sledujte každou sobotu v 18.10 na Primě!

“Nikdy jsem nesnila o pořadu v televizi, pořád jsem trošku v šoku, že se to povedlo. O kuchařce jsem však snila často. A tak mám ze svého debutu ohromnou radost”, říká Karolína Kamberská k vydání své knihy. Ta obsahuje nejen recepty z televizního pořadu, ale i řadu dalších původních receptů. Je členěna do šesti kapitol, a tak zde najdete pohromadě například jídla inspirovaná kulinárním uměním první republiky (kapitola Po babičce), ale třeba i kapitolu rychlých a efektních jídel pro návštěvy (kapitola Živo v domě).

"Je to poctivá novinářská kuchařka - a teď myslím knihu i Karolínu. Se stejnou láskou  jako k jídlu přistupuje i ke svým divákům a čtenářům. Karolína vás během vaření nezradí a neopustí. Půjde s vámi krok za krokem, zjistí pro vás všechno, co potřebujete vědět a zařídí, abyste byli ve vaší kuchyni slavní a úspěšní. Její kuchařka není ani o ní, ani o její slávě. Je stejná jako Karolína: profesionální, pokorná a skvělá," prohlašuje Mirka Zlatníková, zakladatelka časopisu Marianne.

Karolína, domácí kuchařka právě vychází v knižní podobě Foto:

Kniha má 208 stran, doporučená maloobchodní cena je 399Kč. Vydala NOW Productions.

Další tip na skvělý vánoční dárek

Už jste si všimli, že vyšel NOVÝ ČASOPIS Prima FRESH? Potěší každého milovníka dobrého jídla. Než vyzkoušíte některý z originálních receptů, kterých časopis přináší na sto stranách spousty, můžete se kochat nádhernými fotkami, nebo se inspirovat dárky k snědku. Prima Fresh stojí jen 49 korun.

Časopis Prima FRESH  Foto:

Časopis Prima FRESH

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama