Na televizní obrazovky se ve čtvrtek vrací soutěžní pořad Kdo je kdo!

Na televizní obrazovky se vrací oblíbená primácká zábavně-soutěžní show Kdo je kdo? a s ní i čtveřice „starých“ známých tváří - Alice Bendová, Bob Klepl, Dana Morávková a Martin Zounar. První díl uvidíte už ve čtvrtek 12. 2. ve 21.35 na Primě.
Martin Dejdar bude jendím z hostů
Martin Dejdar bude jendím z hostů
archiv Prima

reklama

Alice Bendová, Bob Klepl, Dana Morávková a Martin Zounar se opět pod dohledem moderátora Petra Vondráčka utkají v různých disciplínách, během nichž budou mimo jiné hádat předměty, profese nebo jména osobností.

Což vůbec není jednoduché a každý na to jde jinou metodou. Zatímco Bob Klepl střílí od boku, Dana Morávková používá chladnou logiku a Alice Bendová sází na intuici. „V jednom dílu jsem měla uhodnout, že jsem výloha. Tak to by mě vůbec nenapadlo. Při hádání se hodně vyblbneme a nasmějeme. Jsem ráda, že se naše parta vrátila na obrazovky, strašně rádi se tu spolu potkáváme,“ říkala Alice.

„Na tomto pořadu mě nejvíc baví, že se nemusím učit text. Protože jsem obdarovaný schopností kecat a fantazírovat, můžu se tu pořádně vyřádit. Diváci už dávno pochopili, že já netaktizuju ani nic nehádám, to má na starosti Dana Morávková. Mě buď něco napadne, nebo ne, ale hádat se nesnažím. Já jenom bavím. A rád ostatní, kteří si myslí, že vědí, občas provokuju,“ přiznává Bob Klepl.

Oblíbenou čtveřici budou průběžně doplňovat různí hosté. Například moderátoři Patrik Hezucký nebo dvojice Těžkej Pokondr. Všichni tři se shodli na tom, že je pro ně příjemná změna nemuset s nikým vést rozhovor, ale naopak být pouze v pozici zpovídaného. Mezi hosty budou i Ivo Šmoldas, Lukáš Pavlásek, Aleš Háma, Jakub Kohák, Bára Basiková nebo Martin Dejdar. „Je tu fajn parta, bavil jsem se a doufám, že se budou bavit i diváci,“ smál se posledně jmenovaný.

Pořad Kdo je kdo? se bude vysílat každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama