KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Zítra ráno vstanu a začnu menstruovat… I muži mají své dny

Z vložek Always zmizí ženský symbol Venuše, který je s nimi historicky spjatý. Společnost Procter & Gamble podlehla naléhání transgenderových aktivistů a odstraní z obalu symbol ženského pohlaví, informovala CNN. Jak uvedl jeden z diskutérů: „Ne všichni, kteří menstruují, jsou ženy! To by se mělo tesat do kamene, aby ti, kteří přijdou po nás, lépe pochopili, proč naše civilizace zanikla.“
Ilustrační foto: pražský primátor Zdeněk Hřib vyvěšuje duhovou vlajku
Ilustrační foto: pražský primátor Zdeněk Hřib vyvěšuje duhovou vlajku
@PrahaEU / Twitter

reklama

„Přes více než 35 let Always podporuje dívky a ženy a budeme v tom pokračovat,“ uvedla společnost. „Jsme také zavázáni k diverzitě a inkluzi a jsme na kontinuální cestě k pochopení potřeb všech našich spotřebitelů.“

Aktivistům se ustupuje, rozum se hází do žita

Zajímavé, jak nadnárodní firmy neustále ustupují všemožným aktivistům, které nikdy nikdo nikam nezval a všude je jich plno. Naopak selský rozum a věda – kterou se jinak třeba v rámci „globálního oteplování“ ohánějí - jim v otázce genderu nic neříká. Tady se totiž z nějakého důvodu nehodí.

Bohužel to, co by dřív působilo jako vtip od Monty Pythonů nebo České sody, se stává tragikomickou realitou. A vtip o rozdojeném kozlu v SSSR v západní společnosti pomalu nabývá obludných rozměrů – ale v realitě.

Tak tedy zítra ráno vstanu, opařím se čajem a začnu menstruovat. Jsem rád, že vložky Always mě nebudou diskriminovat. A když ne menstruovat, tak se mi třeba budou ony hygienické potřeby hodit třeba v rámci hemoroidů. Co víc si přát?

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Genderová a multikulturní indoktrinace dětí v mikrojeslích podle MPSV. Pro holčičky vojáčky, pro kluky šaty a zlatou hvězdu na čelo?

Ministr zahraničí bude v rámci svaté války za LGBT potěšen

A radostí musí být celý pryč i ministr zahraničí Tomáš Petříček, který ve čtvrtek sdílel na Twitteru příspěvek, podle kterého je se svými partnery odhodlán bojovat proti diskriminaci LGBTXYZ osob.

„Společně s #EU a dalšími našimi partnery jsme odhodláni bojovat proti diskriminaci #LGBTI osob. Práva a svobody zakotvené v mezinárodním právu v oblasti lidských práv se vztahují stejně na všechny jednotlivce bez rozdílu, včetně LGBTI osob. @ILGAEurope,“ napsal Petříček.

Jsem tedy zvědav, jak si vyšlápne na Saúdskou Arábii a další arabské země. Jsem zvědav, jak se vyjádří vůči islámu, který si s LGBT úplně netyká, ale který jinak v jeho straně je brán jako mírumilovné náboženství lásky a míru. Pokud tedy k tomu vůbec mezi chováním čmeláků a tvrdými vyjádřeními na Twitteru proti Iránu bude mít vůbec čas.

 

Názory publikované v této sekci nelze ztotožňovat s postoji redakce Zpravodajství FTV Prima.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama