Soutěžíci německé reality show doposud nevěděli, co se ve světě děje. Zjištění pro ně bylo šokující

Donedávna neměli ani tušení, co se kolem nich děje. Jedni z posledních, kteří se o pandemii dozvěděli, byli soutěžící německé reality show Big Brother. Byli bez jakéhokoli kontaktu s okolním světem několik týdnu. V úterý jim ale byla sdělena fakta o nynější kritické situaci. Informuje CNN.
18. 03. 2020 VELKÉ ZPRÁVY: SOUTĚŽÍCÍ NĚMECKÉ REALITY SHOW SE PO MĚSÍCI DOZVĚDĚLI O KORONAVIRU
18. 03. 2020 VELKÉ ZPRÁVY: SOUTĚŽÍCÍ NĚMECKÉ REALITY SHOW SE PO MĚSÍCI DOZVĚDĚLI O KORONAVIRU

reklama

Soutěžící reality show jsou od okolního světa odříznutí již od 10. února tohoto roku. To znali pouze prvotní informace o nákaze koronavirem. Německo v tu dobu mělo 13 potvrzených případů a společenská setkání probíhala jako obvykle. Nikdo v tu dobu nevěděl, co nákaza způsobí.

Organizátoři se v tomto případě po vlně kritiky od obyvatel rozhodli všem soutěžícím říci, co se děje za zdmi jejich vily. Moderátor Jochen Schopp spolu s lékařem stál za sklem a všem ukázal liduprázdné ulice v Německu a Itálii. Navíc sdělil i neuvěřitelná čísla nakažených a obětí. Jednu ze soutěžícím zpráva rozplakala. Michelle totiž pracuje jako sestřička v nemocnici a stará se o starší pacienty. 

 

Reality show probíhá i v Rakousku, Kanadě a Itálii. I tam byli všichni o současné situaci informováni. Poslední, kteří o atmosféře ve světě nevědí, jsou účastníci show v Brazílii. Ti jsou ve vile zavřeni již od ledna. 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama