Alice Bendová jako sexy tantrická masérka již dnes v Krejzových!

Naposledy se herečka Alice Bendová ukázala na obrazovce televize Prima v seriálu Svatby v Benátkách. Tentokrát si odskočila do seriálu Krejzovi, kde se ukáže jako velká odbornice na masáže, a nebudou ledajaké.
Alice Bendová jako tantrická masérka 3
Alice Bendová jako tantrická masérka 3
Produkce

reklama

Uspořádat dobrou oslavu je věda a najít vhodný dárek je ještě složitější. Když se blíží Ondřejovy padesátiny, dostane Anna nápad, že by se švagrovi mohla líbit masáž, tak objedná na popud své kamarádky okouzlující masérku. Do domu tak vchází Estrella, specialistka na tantrickou masáž, v podání sexy Alice Bendové.

Podívejte se na upoutávku na Krejzovy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (50) - upoutávka

„Byla jsem původně dárek pro Filipa Blažka, mám ho strašně ráda, naposledy jsme se potkávali na natáčení seriálu Svatby v Benátkách, ale nakonec jsem skončila s panem Frejem. Byl neskutečně vtipný, hrálo se s ním moc dobře, krásně jsme si pokecali,“ prozrazuje herečka, jak vypadal její natáčecí den u Krejzových.

Alice Bendová jako tantrická masérka 2
Autor: Produkce Alice Bendová jako tantrická masérka 2

„Na masáže chodím, ale na tantrickou tedy určitě ne.“ A dodává, že když k ní nabídka na tuto roli přišla, nejdřív se podívala na internet, aby se ujistila, o co půjde. „Když jsem tu nabídku dostala, tak jsem si samozřejmě googlila, jestli to sárí zakrývá celou postavu. Když jsem zjistila, že ano, ulevilo se mi. Oddychla jsem si, že po mně nikdo nechtěl, abych se svlékala,“ prozrazuje Alice, která o kostýmu diskutovala i s kostýmní návrhářkou seriálu.

Alice Bendová jako tantrická masérka 6
Autor: Produkce Alice Bendová jako tantrická masérka 6

„Volala jsem Zuzaně Strakové, která mi připravila vše, co jsem chtěla. Je moc šikovná. Na druhou stranu jsem si moc diktovat nemohla, to, v čem ty masérky chodí, je dané, ale mně se to moc líbilo.“

Jak Anna reagovala na návštěvu, která je velký omyl a překvapení, uvidí diváci už dnes večer od 20.15 na Primě v dalším pokračování seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!