Aneta má v seriálu Krejzovi nového kluka. A natáčí s ním písničku!

Ačkoliv Aneta stále oficiálně ještě chodí s Kubou, začíná se kolem ní motat další muž – sexy rocker Jerry. A nejen Pája z něj bude úplně na větvi. Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.
Aneta bude mít v seriálu Krejzovi nového kluka. Nebo ne?
Aneta bude mít v seriálu Krejzovi nového kluka. Nebo ne?
Krejzovi

reklama

Její matka Anna z Jindřicha alias Jerryho, jak si nechává říkat, samozřejmě není vůbec nadšená. Studijně založený Kuba je podle ní přesně ta partie, kterou Aneta potřebuje, aby v pořádku vystudovala vysokou školu. Kdepak, rocker, s ním to nemůže dobře skončit!

Aneta se navíc dušuje, že s Jerrym nic kromě společné písničky nemá. Ale to může říkat tak maximálně svému otci, její matka, Danka i Pája mají v této záležitosti naprosto jasno.

Přesvědčte se o tom v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (93): Predpremiera-Krejzovi (93)-Aneta a Jerry

Zůstane nakonec Aneta s Kubou, nebo se vrhne do vztahu s Jerrym? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

reklama

reklama