Aneta přihlásila svoji mámu na seznamku!

Po rozvodu rodičů má Aneta pocit, že by možná její matce bodlo seznámení s někým zajímavým… Jak se na tento nápad bude dívat sama Anna, to si můžete domyslet anebo se mrknout rovnou na video z úterní epizody, která startuje ve 20.15 na Primě.
Aneta překvapí matku
Aneta překvapí matku
Produkce

reklama

Jak ale vlastně Anna na celou tuhle dceřinu švandu přijde? Kdepak, že by jí snad volali potenciální nápadníci… Jenže Anna řeší obrovské tajemství rodiny Krejzovic. Z rodinného baru se totiž ztrácí láhve s alkoholem, které někdo namísto původního obsahu plní černým čajem.

A přesně tak to přece dělají alkoholici – vypijí, nač přijdou a aby se na jejich alkoholismus nepřišlo, láhve doplní čajem nebo vodou. Anně je jasné, že to musel být někdo z rodiny. Jako první ji proto napadne Aneta, na kterou hned udeří. Co se ale dozví, to rozhodně nebude o konzumaci alkoholu.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (30): Tajná seznamka

Jak to nakonec dopadne a kdo je skutečným konzumentem mizejícího alkoholu? To se dozvíte v úterý od 20.15 v další epizodě Krejzových na Primě.

reklama

reklama