Aneta z Krejzových chodí s Mártym. Fakt?

Po rozchodu s Mirkem Jarošem je Aneta trochu vedle. Ani ne tak z Mirka a ukončení vztahu, ale kvůli tomu, jak se zachovala její nejlepší kamarádka… Vymyslí proto plán, jak ji donutit žárlit. Dívejte se v úterý od 20.15 na Krejzovy.
Márty a Aneta spolu chodí. Nebo ne?
Márty a Aneta spolu chodí. Nebo ne?
Produkce

reklama

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Ženatý Mirek Jaroš byl sice pro Anetu dost velká rána. To, že si ale na ni již neudělal čas, a namísto toho se začal po Berouně vodit za ručičku s její nejlepší kamarádkou Pavlínou, to ji ranilo mnohem víc. Pavlína by se samozřejmě s Anetou ráda dál vídala, nemá totiž pocit, že by cokoliv udělala špatně. Jenže Aneta na ni nemá jedinou chuť.

Aneta a Márty jako pár

Vymyslí proto ideální způsob, jak Pavlínu odpálkovat – namluví jí, že teď chodí s Mártym. Aby dodala svým slovům na důrazu, je třeba vztah prezentovat i na sociálních sítích. A Márty jako správný umělec naštěstí dokáže na Instagram naaranžovat fotku tak, aby upoutala pozornost a sbírala „lajky“.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (10): Super fotky

Iluze vztahu bude tedy naprosto dokonalá. Jak se ale na ni bude dívat Anetina matka Anička? Ta asi z nového vztahu své dcery úplně nadšená nebude. Nebo ano? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!