Anna jednu vlepí Martě. Podívejte se na seriál Krejzovi již nyní v předpremiéře

Že Anna Krejzová a Marta Flanderková rozhodně nejsou „nejky“, to se všeobecně ví. Že jsou ale jejich antipatie až takové, že Anna Martě pleskne facku? Co ji k tomu donutí? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně.
V seriálu Krejzovi se Anna a Marta poperou
V seriálu Krejzovi se Anna a Marta poperou
Krejzovi

reklama

Otec Ondřeje Luděk se vzhlédl v péči o děti. Na tom by zcela jistě nebylo nic špatného. Jenže Luděk se zrovna rozhodl starat o děti z mateřské školky, kterou vede Marta spolu s Luborem. A samozřejmě za ni v dotacích dostávají tučnou finanční odměnu, z níž ale Luďkovi nedávají ani korunu. To Annu samozřejmě štve, a rozhodne se proto zakročit.

Jak? Martě se bude snažit po dobrém domluvit. Protože ale bude v ráži z práce a vlastně ze všeho, nakonec se to všechno zvrtne a Anna Martě jednu pleskne.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (104): Anna versus Marta

Tohle Marta rozhodně v klidu neskousne. Naopak, bude pořádně naštvaná, a to na celou rodinu Krejzových. Podívejte se na to již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama