Anna si dá sušenky z konopí. Jak dopadne, sledujte v předpremiéře seriálu Krejzovi

Anna Vymešová má plné zuby toho, jak ji její nadřízený Leon v práci prudí. Vyzkouší proto i jinou nabídku – ve firmě, která peče sušenky z konopí. A samozřejmě také ochutná. Jak veselé sušenky Anička zvládne? Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře online již nyní nebo v úterý ve 20.15 na Primě.
Anna bude mít v seriálu Krejzovi možná novou práci
Anna bude mít v seriálu Krejzovi možná novou práci
Krejzovi

reklama

Když se Leon lží stal šéfem pobočky, nastaly Anně těžké časy. Leon se ji snaží všemožně z pozice vedoucí odboru vystrnadit. A trochu to vypadá, že se mu to snad i přes nesouhlas jejích podřízených podaří.

Anna se rozhodne kývnout na nabídku šéfovat a dohlížet na firmu, která se živí pečením konopných sušenek. Zprvu má vůči firmě jasnou nedůvěru, když ale sušenky ochutná, naprosto obrátí.

Sledujte video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (111): Sušenky z konopí

Jak se Anča bude cítit, až sušenky začnou působit? A jak se bude cítit ve volnomyšlenkářské firmě, která je na opačném konci spektra než její stávající práce v bance? Možná vás překvapí! Podívejte se na to už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy epizodu ve 20.15 vysílá Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!