Anna Vymešová si pořádně zavaří. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně

Vztah mezi Annou a její dcerou Anetou bývá někdy dost vyostřený. Jako třeba v další epizodě Krejzových, na kterou se můžete už nyní podívat v předpremiéře, nebo si počkat až do jejího vysílání v televizi v úterý od 20.15 na Primě.
Aneta Anně zavaří
Aneta Anně zavaří
Produkce

reklama

Aneta se chystá na Slovensko se svým přítelem, její matka Anna ale nadšení nesdílí. Vždyť přítele své dcery vůbec nezná. Rozhodne se tedy pozvat jej na večeři. Anetě se nápad vůbec nezamlouvá, ale ve svém vzdoru ji napadne, jak by alespoň svým rodičům mohla tuhle záležitost vrátit.

Rozhodne se totiž na večeři pozvat nejen Jakuba, ale i jeho rodiče. Ti jsou významnými světovými vědci a Anetě je jasné, že z toho rodiče budou buď alespoň ve stresu, nebo se pořádně ztrapní. A to jí za to stojí!

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (47): Návštěva je tady

Skutečně se z vědců světové úrovně vyklubou dva nesnesitelní suchaři, nebo to bude vše trochu jinak? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně, nebo v televizním vysílání Prima v úterý od 20.15.

reklama

reklama