Babička se v Krejzových o vnouče postará, i kdyby to mělo Danku s Pájou zabít

Pájova babička je odhodlaná "mladým" s vnoučetem pomoci stůj co stůj. A je schopna doopravdy čehokoliv. Nevěříte? Pak se podívejte na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě!
Babička si vnoučata zařídí
Babička si vnoučata zařídí
Produkce

reklama

Bára očekává, že se její muž Ondra po fiasku u soudu probudí zničený. Pro jistotu instruuje zbytek rodiny, aby mírnili své chování…

Jak ale vidíte ve videu, rodina na moc stavěná není:

Krejzovi (25): Hudební duo Čumpo – Dam
Krejzovi (25): Hudební duo Čumpo – Dam

Jenže jak to tak vypadá, Ondra se nemíní ze situace hroutit. Má záložní plán – rozhodne se zavolat svému bratrovi Viktorovi. Ten jej k právničině přivedl a Ondřej očekává, že by mu jako úspěšný právník mohl pomoci sehnat práci. Jak ale známe Viktora, moc dobrý tenhle záložní plán nebude. U Ondry se navíc rozvine pozoruhodné onemocnění.

Krejzovi (25) - upoutávka
Krejzovi (25) - upoutávka

Lukymu je jasné, že pokud se chce vrátit do své milované školy v Praze, musí si přivydělat sám. Protože je Luky koumák, vymyslí poměrně zajímavý způsob, jak si přivydělat. Jen aby to bylo v souladu s etickým kodexem rodiny Krejzových.

Podívejte se, co Luky vymyslel:

Krejzovi (25): Retifista
Krejzovi (25): Retifista

Čumpelík narazí při svých kšeftech. Známým totiž prodal psa, který má evidentně zdravotní problém – všude čurá.

Krejzovi (25): Značkování terária
Krejzovi (25): Značkování terária

Než aby Čumpelík vracel peníze, rozhodne se pejska nechat u Petra Vymeše „opravit“. A Petr jako správný veterinář samozřejmě zjistí, v čem tkví pejskův problém.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Pája se opět odhodlává říct babičce pravdu o sobě, Dance a vlastně celém svém životě. Jednoduché to mít ale nebude. Babička totiž začíná tlačit na pilu s vnoučetem, a při tom umně hraje na city!

Pája, Danka a miminko...

Krejzovi (25): O vnouče se postaráme
Krejzovi (25): O vnouče se postaráme

Babička se prostě rozhodla, že vnouče bude. A pro splnění svého plánu je schopna doslova čehokoliv. Třeba Dance ukrást antikoncepci. Nebo propíchat Pájovi, však vy víte co… Situace v trojúhelníku Danka – Marek – Pája se začíná na pováženou komplikovat. Ustojí Marek podobně stresovou situaci?

To se dozvíte ve čvrteční epizodě Krejzových, která startuje na Prime ve 20.15!

reklama

reklama