Bachor se snaží sbalit Dášu. Ale dosti nešikovně…

V Krejzových se rýsuje další vztah. Jaký? Přece mezi maminkou Petra Dášou a Bachorem, chovatelem různé zvěřiny, především týrané drůbeže. Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.
Petrova matka je neoblomná
Petrova matka je neoblomná
Produkce

reklama

Petr dává své matce dost zabrat, ona si to ale líbit nenechá. Když se nyní naskytne možnost trochu ji poškádlit při jedné z jejích pravidelných návštěv veterinární ordinace, Petr neváhá ani minutu.

Přichází totiž Bachor, milovník vší zvířeny a bývalý partner jeho matky. Jak sám prohlásil, nebyli daleko od toho, aby byl Petrův otec! Časy se sice změnily, nicméně jeho náklonnost k Petrově matce je neměnná. Jen ona jeho snahy stále odmítá.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (35): Bachor a Dáša

Jen úplný ňouma by si ale nevšiml, jak to mezi těmi dvěma jiskří. Co myslíte, dají to dohromady? Sledujte Krejzovy vždy v úterý a čtvrtek od 20.15 a dozvíte se to.

reklama

reklama