Báře dává osudová znamení její nenarozené dítě. Co na to Marta Flanderková?

Marta přitáhne do vily Krejzových dle jejích slov věhlasnou kartářku. Sama si k ní chodí pro rady do života, a byla by ráda, kdyby se kartářka podívala na osud i sestrám Krejzovým. Ty na karty sice moc nejsou… Ale zrníčko pochybnosti v nich zasít mohou. Sledujte seriál Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.
Marta a kartářka
Marta a kartářka
Produkce

reklama

Bára s Ondrou stále přemýšlí, zda by neměli mít ještě jedno dítě. Jejich syn Luky to sice odmítá, moc váhy ale jeho názor nemá. Navíc, když kartářka předpoví, že na Báru čeká ještě jedno miminko, i jinak racionální Báru to trochu poblázní.

Všude navíc začne vidět drobná, leč o to častější znamení. A Marta Flanderková má jasno. Bářino vesmírné dítě jí posílá znamení.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (37): Vesmírné dítě dává znamení

Podlehne Bára, a hlavně Ondra osudovým znamením, která jim jejich dítě vysílá, a „skočí na to“, nebo se nakonec vše vysvětlí racionálně? Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!