Báru dokáže rozhodit málokdo. Ale Marta Flanderková to zvládne!

Marta Flanderková se pasuje do role Bářiny „bestky“, tedy alespoň to tak vždy ráda hlasitě prezentuje. Jenže ono to asi nebude tak horké. Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.
Marta udělá průšvih
Marta udělá průšvih
Produkce

reklama

Bářině kreativnímu byznysu se v poslední době dobře daří. Dokonce tak dobře, že si její produkty kupuje celé široké okolí, včetně její „bestky“ Marty, která má lapače snů údajně pro svoji sestru v Brně.

Bářin byznys šlape

Když Márty vidí, jak výnosný Bářin byznys je, napadne ho, že by prodeje mohla posílit ještě tím, že své produkty začne prodávat v internetovém obchodě, který by pro ni zřídil. Při obhlídce terénu ale společně zjistí, že lapače snů, které Marta vozí svojí sestře, o které dosud nikdy nikdo neslyšel, do Brna, se s pořádnou marží prodávají na internetu. Tak takhle by to nešlo!

Bára udeří na Martu, jenže ta jakékoliv své pochybení naprosto odmítá.

Podívejte se to ve videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (20): Marta v průšvihu

Dojde už tentokrát flegmatické Báře s praštěnou sousedkou trpělivost? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!