Bije Lubor Martu? Kdo ví! Mrkněte se na extra video ze seriálu Krejzovi

Flanderkovi jsou dost podivná rodina, že by v ní ale docházelo k domácímu násilí? To se nikomu z Krezových moc nezdá. Ne že by? O co vlastně v této kauze jde? Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.
Je Marta v seriálu Krejzovi obětí domácího násilí? Kdepak
Je Marta v seriálu Krejzovi obětí domácího násilí? Kdepak
Krejzovi

reklama

Na školní projekt si Vivien chtěla od rodičů půjčit videokameru. Když si ale připravovala kazetu, zhlédla omylem video, které rozhodně vidět neměla. Svým rodičům se od té doby vyhýbá, což se zase zdá trochu podezřelé Báře Damové.

V podezření ji ještě utvrdí, když se Lubor bude snažit Vivien sehnat ve vile Krejzových. Z jeho podivných náznaků Bára usoudí, že Vivi možná byla svědkem aktu domácího násilí, ačkoliv to Lubor vehementně popírá.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (79): Vivi viděla něco, co neměla

O domácí násilí snad nejde, ale když ně o něj, tak o co? Lechtivé video sexuálních radovánek? Nebo snad ještě něco horšího? Tohle byste neuhádli. Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.  

reklama

reklama