Býk Prasák pořádně naloží Petrovi z Krejzových!

Petr Vymeš, manžel Anny „Áčka“ Vymešové, dříve Krejzové, je veterinář. Podle jeho manželky je to profese nudná a život s ním ještě nudnější. Ve skutečnosti to ale až taková nuda není.
Prasák útočí
Prasák útočí
Produkce

reklama

Jedním z pravidelných pacientů z Petrovy veterinární praxe je chovatel a zemědělec Vojta a jeho býk Prasák. Ten potřebuje od Petra ošetřit, jenže jak tvrdí Vojta, je poměrně neklidný a doporučoval by jej přivázat, až se k němu veterinář bude blížit.

Divočina v Krejzových

Jenže takhle to Petr Vymeš nedělá! Své zvířecí pacienty se snaží co nejméně stresovat a trápit, a přivazování proto do jeho praxe nepatří. Jenže tentokrát to nevypadá jako nejlepší nápad, co Petra Vymeše napadl…

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi - Býk Prasák

Býk Prasák totiž opravdu nebude ve své kůži a k ošetření Petra k sobě ani nepustí. Ba naopak, veterináře pěkně prožene po svém výběhu!

Jak to skončí? Sledujte Krejzovi ve speciální předpremiéře v neděli 2. září od 20.15 na Primě.

reklama

reklama