Cinda bude mít vášnivého nápadníka. Vlastně několik! Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových

Ačkoliv si Anna myslí, že by Cinda měla zhubnout, aby byla zdravá a konečně si našla partnera, tyhle rady její mladší sestra evidentně nepotřebuje. Nápadníků má totiž na rozdávání. A někteří jsou hodně urputní. Přesvědčte se o tom v předpremiéře 56. epizody seriálu Krejzovi, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek 4. dubna.
Cinda je hustá
Cinda je hustá
Produkce

reklama

Cinda nehledá pevný vztah, ale zábavu, což dává najevo každému, kdo si s ní něco začne. Jen to ne každý správně pochopí. Jako třeba Erik. Toho Cinda po společně strávené noci vykmitne z domu, že bude sám překvapený.

Podívejte se na video z Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (56): Cinda je hustá

Jenže Erik má o Cindu evidentně zájem přesahující zábavu na jednu noc, a rozhodne se proto o ženu svého srdce zabojovat. Bude to ale boj trochu extrémní, až bláznivý. Nevíte, co si pod tím představit?

Tak se na Krejzovy mrkněte online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek 4. dubna, kdy 56. epizodu vysíláme na televizi Prima.

reklama

reklama