Cinda chce Radvana. Jenže Radvan už asi nechce ji. Nebo jo? Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi

Kde se tak vzalo, že by Radvana začala Cinda chápat trochu jinak než jako kamaráda a kolegu? Že by to mělo souvislost s novým autem? To je otázka, každopádně to ale s ním nebude mít vůbec lehké. Povede se jí nakonec Radvana svést? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.
Cinda chce v seriálu Krejzovi sbalit Radvana
Cinda chce v seriálu Krejzovi sbalit Radvana
Krejzovi

reklama

Jak se do lesa volá, tak s z lesa ozývá. Řádnou lekci dostane Cinda Krejzová. Vůči mužům má Cinda poněkud ambivalentní vztah. Na nezávaznou zábavu jsou jí dobří, na vztah ji ale moc neužije a muže je schopna i dost nevybíravě vyhodit ze svého života.

Role se nicméně obracejí. Poté, co s ní začal Radvan podnikat a pomohl jí se sháněním peněz na nové auto, Cinda zjistí, že k němu možná cítí něco víc. Když se ale pokusí dát to Radvanovi najevo, naprosto pohoří.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (75): Cindě to s Radvanem nevyšlo

Podaří se Cindě nakonec zaskórovat? To zjistíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou vysílá televize Prima ve 20.15.

reklama

reklama