Cinda se přece nikdy nezamiluje. Nebo jo? Dívejte se ve čtvrtek na seriál Krejzovi

Ze všech sester Krejzových je Cinda ta, kdo je nejvíc „do světa“. A svoji zálibu v cestování si nehodlá kazit nějakými vztahy… Začíná se to ale trochu komplikovat. Přesvědčte se o tom v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.
Cinda nemá v seriálu Krejzovi v lásce jasno
Cinda nemá v seriálu Krejzovi v lásce jasno
Krejzovi

Ne, že by snad o Cindu Krejzovou nebyl mezi muži zájem, ba naopak. Ale Cinda to na vážný vztah vůbec nevidí. Ba naopak. Těší se, jak vyrazí na Balkán se svým food truckem. Jak si ale všimli i ostatní členové rodiny, s Radvanem tráví stále víc a víc času a vypadá to, že si vzájemně nejsou lhostejní.

Cinda to sice odmítá přiznat, nicméně na tom možná něco bude. Když se totiž dozví, že Radvan tráví poměrně hodně času se svou asistentkou Severou, nebývale to s ní hne.

Podívejte se na video, jak bude žárlit:

Krejzovi (78): Cinda žárlí
Krejzovi (78): Cinda žárlí

Že by si konečně přiznala, že k Radvanovi něco cítí? Bude to vyžadovat součinnost celé rodiny včetně maminky, aby si pravdu uvědomila. Ale nebude už příliš pozdě na to dát to s Radvanem dohromady?

U Krejzových bude vůbec veselo. Anna s Petrem si svůj vztah vyříkali, nicméně o tom nikdo z rodiny neví. Naopak všichni žijí v tom, že se Anna chystá na cestu kolem světa. Nebude ale trvat dlouho a všichni se dozvědí o skutečném stavu věcí. Všichni včetně Petrovy matky, a ta tedy nebude z návratu svého syna k exmanželce vůbec nadšená.

Mrkněte se sami na exkluzivní video z další epizody Krejzových:

Krejzovi (78): Naštvaná Petrova matka
Krejzovi (78): Naštvaná Petrova matka

Tím, že ale cestu ruší, ovlivní Anna hned několik životů. Kromě své rodiny, která je na překvápka už zvyklá, se zrušení její cesty dotkne hlavně kolegyně Jany. Ta právě prochází nepříjemným rozvodem a povýšení je jediné, co ji drží nad vodou. To se ale bez odjezdu Anny nečeká a Jana vyrazí svůj smutek zapít k Simonovi.

U Simona se ale pořádně zlíská:

Krejzovi (78): Janička na káry
Krejzovi (78): Janička na káry

Důvod k radosti nemá ani Michal. Poté, co Dance odhalil své pocity a srdce a Danka ho odmítla, má náladu pod psa. Všimnou si toho i všichni v rádiu, nikdo ale neví, co se vlastně jejich šéfovi stalo. Když se snaží záležitosti přijít na kloub, se zlou se potáží…

Podívejte se na video, jak je v seriálu Krejzovi Michal zpraží:

Krejzovi (78): Naštvaný Michal
Krejzovi (78): Naštvaný Michal

Jak se Michal rozhodne řešit svůj smutek? Kompletním otočením svého života – dojde k závěru, že bude nejlepší prodat rádio a vyrazit do světa. Když se o možnosti koupit rádio dozví Lubor Flanderka, je to jasné, rádio chce koupit Martě. Protože Marta přece rádio řídit zvládne.

Vždyť Marta přece zvládne všechno:

Krejzovi (78): Marta umí řídit rádio
Krejzovi (78): Marta umí řídit rádio

Jak to nakonec s Rádiem Best dopadne, opravdu ho Michal Luborovi prodá? A jak to dopadne s Cindou, přizná si, že ji k Radvanovi pojí víc než jen profesní záležitosti? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete vidět na Primě ve čtvrtek ve 20.15.

reklama