Co má společného Sába, ilegální množírna psů a hromada blech? Dozvíte se v Krejzových!

Petr Vymeš bude mít coby veterinář další vážný případ – skupinu štěňátek z ilegální množírny. Do celé situace se ale jaksi zamotá i Sába a její velmi movitý otec, což ovlivní existenci rádia Best. Stále nechápete? Podívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.
Sába blechy nemusí....
Sába blechy nemusí....
Produkce

reklama

Anička stále řeší, že už by se od ní měl Petr odstěhovat. Dokonce se rozhodne mu najít sama bydlení! Petr ale bude mít další starosti, jeho matka se mu neustále snaží dohodit Ladu. To Jan Krejza vůbec nesouhlasí s tím, že by se měl Petr stěhovat a vlastně se mu vůbec nelíbí ani rozvod Petra a Aničky. Petrovi proto navrhne taktiku, jak Aničku donutit vzít v tomto ohledu „za brzdu“.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (11) - upoutávka

Jeho plán bude zahrnovat jednoho rozvedeného veterináře Petra, jednu rozvedenou dámu Ladu a společnou večeři. Skutečně se takto Petrovi podaří donutit svoji bývalou manželku žárlit?

Anička je nad věcí

Rádio Best se ocitá ve špatné situaci. Jejich největší inzerent jim odmítl prodloužit smlouvu, čímž se rádio ocitá v patové situaci a bez peněz. Jediný, kdo může rádio zachránit, je Sába, respektive její otec. Je totiž bohatým podnikatelem, který by rádiu mohl vytrhnout trn z paty. Pro Danku to bude velká prohra, Sábě totiž ještě více stoupne už tak dost vysoké sebevědomí.

Navíc návštěva jejího otce v rádiu nebude až tak úplně standardní. Podle Sáby je totiž její otec poměrně svébytný jedinec, který vyžaduje důkladný pořádek a dodržování pravidel.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Blecha sem, blecha tam

Schůzka nedopadne úplně podle představ, ale hlavně se jí zúčastní i jeden hodně zablešený host. Štěňátko, které veterinář Petr zachránil z ilegální množírny.

S rádiem to tedy skutečně nevypadá moc dobře. „Skoulí“ to Danka i tentokrát, nebo je s rádiem skutečně konec?

Ondřeje čeká prodej dalšího bytu. Podaří se mu konečně úspěšný kšeft, nebo dojde opět ke katastrofě, jak už to v Ondrově nové kariéře bývá?

Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama