Čtvrteční Krejzovi: Pája začíná hubnout. A všichni kolem z toho mají oprávněné obavy

Když totiž Pája začíná hubnout, je to pro všechny jeho blízké velké riziko. Období nadšení střídá lítost, která se rychle mění v agresi a chorobné záchvaty jedení… Jak to bude tentokrát? To uvidíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, na kterou se na Primě podívejte ve 20.15.
Pája se vrhá do hubnutí
Pája se vrhá do hubnutí
Produkce

reklama

U Krejzových, respektive Vymešových se stále řeší, na jakou vysokou školu Aneta půjde. Její matka se odmítá smířit s tím, že odmítá jakoukoliv vysokou školu. Ale neví, jakým způsobem dceru donutit, aby si podala přihlášku, nejlépe na ekonomku. Anna se proto rozhodne zmobilizovat celou rodinu, aby Anetě domluvili… Jejich snahy se ale minou účinkem!

Na jaký obor se Aneta vrhne? Mrkněte se na video:

Krejzovi (56): Lukyho moudra u večeře
Krejzovi (56): Lukyho moudra u večeře

Kromě toho to vypadá, že by Aneta mohla mít slibnou hereckou kariéru. Režisér z konkurzu jí nabídne roli ve filmu. Její matka má ale pocit, že spíše než o její herecký talent má zájem o něco jiného… A důrazně zakročí!

Krejzovi (56): Anna v akci
Krejzovi (56): Anna v akci

Rodina konečně zjišťuje, jak to má Cinda s muži. A všichni se budou divit, především sami dotyční. Cinda se totiž s ničím nemaže, natožpak s muži! Jenže její rodina tenhle přístup neschvaluje…

Mrkněte se na video z Krejzových:

Krejzovi (56): Cinda je hustá
Krejzovi (56): Cinda je hustá

Jenže jak to tak vypadá, muže to neodrazuje, naopak. Cinda nemá zájem se vázat, ale jen se pobavit. A to je možná přesně to, co se na ní mužům líbí.

Rádio Best je v pozoru – Pája totiž začíná hubnout. Kdykoliv Pája začíná hubnout, dějí se totiž věci. Od počátečního nadšení přechází v lítost, a dokonce v agresi. V Rádiu Best už to dobře znají.

Podívejte se na video:

Krejzovi (56): Pája hubne
Krejzovi (56): Pája hubne

Petr bude v ordinaci řešit hadího pacienta, který přestane škrtit, což je v cirkuse zásadní problém. Petr s ním ale bude mít plné ruce práce a nakonec se ukáže, že pomůže nečekaný zaříkávač hadů – Čumpelík!

Krejzovi (56): Zaříkávač hadů
Krejzovi (56): Zaříkávač hadů

Na Krejzovy se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě! 

reklama

reklama