Čumpelík asi v seriálu Krejzovi přijde o půlku půlky. Přilepí se totiž k židli! Podívejte se na video

Od doby, co Jan Krejza skončil se svým televizním pořadem pro kutily Receptářem, začal kutit ve vlastní domácnosti. Jako vždy se ke kutění připlete Čumpelík. Tentokrát se mu to ale vymstí, skončí totiž přilepený k židli. Vážně přijde o polovinu půlky? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.
Čumpelíkovo pozadí bude v seriálu Krejzovi v ohrožení
Čumpelíkovo pozadí bude v seriálu Krejzovi v ohrožení
Krejzovi

reklama

Čumpelík je sám o sobě přesvědčený, že je nejenom kutil, ale hlavně skvělý vynálezce. Pravda ovšem je, že jeho vynálezy nebývají úplně co k čemu. Zdá se nicméně, že jeho multifunkční lepidlo opravdu funguje. Čumpelík si to ale sám na sobě ověří v nejnevhodnější chvíli.

Když sekunduje Krejzovi u jeho oprav, podaří se mu přilepit se při sezení k židli. Jenže co teď s tím? Čumpelík má navíc delikátní problém. Stydí se před Annou se z kalhot vysvléct. To ale rozhodně nemusí, Anna je se vším hned hotová!

Podívejte se na ve videu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (75): Řezání židle. Nebo zadku?

To, jak to s Čumpelíkovým zadkem dopadne, uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!