Čumpelík má vážný zdravotní problém. Nebo spíš tvrdý… Sledujte ve čtvrtek Krejzovy!

Fero Čumpelík je zdravý jako řípa. Má ale pocit, že by mohl mít problémy se srdcem, a na základě svých neopodstatněných obav a snahách je řešit, skončí nakonec s prekérní zdravotní komplikací v nemocnici. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě!
Čumpelík má problém
Čumpelík má problém
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chystá se rodinná sešlost – zlatá svatba strýce Olina, a Anna se rozhodne s sebou vzít Tomáše. Je odhodlaná přesvědčit zbytek rodiny, že toto je nový muž jejího života a chce, aby jej takto i přijali. Její sestry však mají opodstatněné obavy…

Co si o Tomášovi myslí Danka a Bára? Podívejte se na video:

Krejzovi (40): Zlatá svatba strýce Olina
Krejzovi (40): Zlatá svatba strýce Olina

Anna se proto rozhodne uspořádat velký oběd, na kterém se Tomáše pokusí spřátelit s rodinou. Jak to dopadne? A co na to Petr?

Čumpelík ve vile Krejzových zkolabuje. Pod vlivem toho, co zaslechne u Petra Vymeše na veterině, usoudí, že problém bude srdce. A protože nemá zrovna po ruce žádné lidské léky, vypůjčí si u Petra rovnou jedny. Psí!

Po jejich užití ale skončí v nemocnici. Ne snad, že by měl infarkt. Jeho problém má trochu jiný charakter…

Podívejte se na podivnou diagnózu:

Krejzovi (40): Taková maličkost
Krejzovi (40): Taková maličkost

Chudák Lubor!

Lubora Flanderku neustále trápí psy, kteří mu chodí očurávat plot. I s Čumpelíkem se shodnou, že je to hrůza. Ale stejně má štěstí, že mu na plot nechodí čurat třeba velbloud.

Krejzovi (40): Smradlavá moč
Krejzovi (40): Smradlavá moč

Tahle charita nevyjde…

Sába chystá v rádiu charitativní akci. Finanční podporu má od svého otce, Michalovi se ale její nápad moc nelíbí. A to zdaleka neví, že finance pro projekt budou putovat od jednoho z jeho hlavních inzerentů.

To ale nebude to nejhorší. Sába se totiž se sociálně slabými nechce ve skutečnosti setkávat a pomoci jim, z jejich neštěstí chce jenom těžit. A tak se rozhodne vzít realitu do svých rukou a trošku svoji reality show zrežírovat a přikrášlit.

Podívejte se na video:

Krejzovi (40): Fingované natáčení
Krejzovi (40): Fingované natáčení

Jak nakonec natáčení dopadne, provalí se, že Sába celou svoji charitu finguje? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových! Začínáme ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama