Dámy z Krejzových slavily společně narozeniny. Podívejte se na Danku a Martu v akci!

Ivana Korolová, která v Krejzových hraje Danku Krejzovou, a Kateřina Kaira Hrachovcová alias otravná sousedka Marta Flanderková slavily přímo na place společně narozeniny. Překvapení v podobě dortu, přání od kolegů a šampaňské, které bouchlo už v sedm ráno, pohodově odstartovalo další natáčecí den.
Oslavenkyně Kaira a Ivana
Oslavenkyně Kaira a Ivana
Produkce

reklama

Natáčelo se přímo v seriálovém baru, kde hlavními hvězdami byly hned od rána Kateřina Kaira Hrachovcová (Marta Flanderková) a Ivana Korolová (Danka Krejzová), a i když to režisér nevidí rád, tak se s ostrou klapkou chvíli otálelo. Důvod byl jasný, musely se oslavit narozeniny a to hned dvoje – dort zdobily portréty obou hereček a ty se neostýchaly do sebe říznout.

Jan Révai, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ivana Korolová a Petr Čtvrtníček
Autor: Produkce Jan Révai, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ivana Korolová a Petr Čtvrtníček

Překvapení na place v seriálu Krejzovi

„Bylo to velké překvapení, bylo sedm ráno, takže jsem to vůbec nečekala,“ přiznala se první oslavenkyně Kaira Hrachovcová, která je ráda, že se pozornost v tu chvíli nesoustředila jen na ni, ale podělila se o ni s Ivanou Korolovou. „Dort byl nádherný a chutnal moc.“ A co by si seriálová sousedka Marta nejvíc přála? „Krásnej obyčejnej život. V tom je všechno. Přátelé, rodina, práce s nejlepšími lidmi, se kterými je mi dobře,“ vyjmenovává herečka a dodává, že zdraví je samozřejmě nejvíc.

Celá oslavní sestava - Petr Čtvrtníček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jan Révai, Ivana Korolová a Leoš Noha
Autor: Produkce Celá oslavní sestava - Petr Čtvrtníček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jan Révai, Ivana Korolová a Leoš Noha

Dort se dvěma svíčkami, který oslavenkyni předal seriálový manžel Petr Čtvrtníček, samozřejmě patřil i druhé herečce Ivaně Korolové. „Tak tohle opravdu bylo! Pan režisér nám popřál jako první a hned nám s Kairou lehce upravil věk. Mně přál k osmnáctinám a Kaiře k pětadvacetinám. To bylo od něj milé,“ směje se herečka, která zároveň slavila i roční výročí svatby. „Hezky se to pamatuje, to je pravda,“ přiznala herečka, kterou tak doma čeká hned trojitá oslava.

Petr Čtvrtníček s dortem
Autor: Produkce Petr Čtvrtníček s dortem

„Slavit budu nadvakrát. Jednou s manželem Jirkou a rodiči v Krkonoších na Erlebachově boudě, kde jsme měli svatbu. Podruhé udělám oslavu pro všechny kamarády v Praze. Víte, když jsou to ty třicetiny, tak si to zaslouží,“ prozrazuje seriálová Danka, která dostala od manžela vytoužené dárky. „Miluju překvapení, ale manželovi jsem řekla, že bych si moc přála polaroid. Dokonce jsem mu ukázala i přesný model a pak se to snažila rychle zapomenout, abych byla ve výsledku překvapená,“ směje se herečka, která od manžela dostala dárek i k výročí svatby. „Moc jsem chtěla svoji svatební kytici, protože jsem si ji moc neužila, hned po obřadu jsem kytku hodila mezi přítomné dámy a chytila ji Martina Pártlová a ta už ji z ruky nedala.“ Manžel Jirka tak přání vyslyšel a Ivana dostala svatební kytici ve zmenšené podobě. Takže oslavy u Ivany budou veliké, oproti Kaiře, která narozeniny moc neslaví.

Krájení dortu
Autor: Produkce Krájení dortu

„Víte, já si vždy vzpomenu, že mám narozeniny, až když mi ten den začnou lidé přát, psát zprávy a telefonovat. Je to moc krásný, že si vzpomněli a já za to moc děkuju,“ dodává seriálová Marta Flanderková, která si už jen nasadila dioptrické brýle a pospíchala na plac, protože i o narozeninách se musí natáčet.

Dort ve stylu seriálu Krejzovi
Autor: Produkce Dort ve stylu seriálu Krejzovi

Seriál Krejzovi sledujte na Primě každé úterý a čtvrtek od 20.15!

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!