Danka a Roubal skončili v posteli. Jakou to bude mít dohru? Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře

Ačkoliv se v poslední epizodě seriálu Krejzovi Honza Roubal nekompromisně zatvářil, že s někým, jako je Danka, by opravdu nikdy nic neměl, opak je pravdou… Jak se ale k sobě po společně strávené noci budou chovat? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Krejzovi.
V seriálu Krejzovi se rýsuje nový pár? Danka a Honza!
V seriálu Krejzovi se rýsuje nový pár? Danka a Honza!
Krejzovi

reklama

Danka s Honzou v poslední epizodě úspěšně vyvrátili do té doby skutečně pomluvy o tom, že je pojí něco víc než pracovní vztah. Jak si tak ale spolu celou situaci vyříkávali, stalo se, že spolu skončili v posteli. Jenže nic netrvá věčně a ráno musí přijít… Jak vypadá první ráno po společné noci?

Podívejte se na to v ukázce z další epizody seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (101): Danuše, cos to provedla

Kupodivu to nevypadá, že by se Roubal vztahu s Dankou bránil, a dokonce to nepůsobí ani tak, že by mu nějak extra vadilo, kdyby se to jeho další podřízení v rádiu dozvěděli. Oproti tomu Danka to jako nejlepší nápad nevidí.

Budou tedy oba hrát, jakože se nic nestalo? Nebo budou vůči ostatním úplně upřímní? A jak to vůbec dopadne s nimi dvěma? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete již nyní sledovat exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý krátce po osmé večer, kdy bude Krejzovy vysílat televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!