Danka je promiskuitní. To si myslí Honzy matka. Proč? Krejzovi odpoví v předpremiéře

Honza Roubal usoudil, že je čas na to seznámit Danku a svoji maminku. Nápad možná dobrý, provedení ale bude trochu pokulhávat… Podívejte se na to již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý 12. listopadu.
Danka se v seriálu Krejzovi seznámí s potenciální tchyní
Danka se v seriálu Krejzovi seznámí s potenciální tchyní
Krejzovi

reklama

Honza Roubal došel názoru, že je pravý čas seznámit Danku se svojí matkou. Alespoň dle jeho náhledu je totiž jeho maminka sympatická a milá osoba. Pája tento názor zcela nesdílí, Honzova matka je totiž profesorka na vysoké škole a je o ní dobře známo, že slitování nemá.

Danka se ale zpočátku nenechá zastrašit v domnění, že by se Honzova matka přeci mohla chovat příjemně, mimo práci. Jenže to netuší, co všechno se na ni chystá… V pizzerii se u Simona se totiž Honzova matka seznámí s celým defilé Dančiných bývalých partnerů, počínaje krásným, ale úplně pitomým hasičem Rudou. A tím to zdaleka nekončí:

Krejzovi (103): První bývalý
Krejzovi (103): První bývalý

Jak na zjištění, že partnerka jejího syna není žádná upejpavá světice, bude reagovat Honzova matka?

Na to se podívejte už teď v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi (103): Lehce promiskuitní
Krejzovi (103): Lehce promiskuitní

Jak celé setkání skončí? A je to i konec vztahu Honzy na Danky? Mrkněte se na to právě teď v iPrima Videopůjčovně v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

reklama

reklama