Danka Krejzová má novou práci. To neuhodnete, jakou!

Od doby, co se Danka spřátelila s doktorem Ivanem, ji její nový objev lanaří, aby změnila zaměstnání. V úterý od 20.15 k tomu na Primě v další epizodě Krejzových dojde. Je to ale krok správným směrem?
Danka mění práci
Danka mění práci
Produkce

reklama

Danka pracuje už řadu let jako produkční v Rádiu Best. Vypadá to, že jí práce poměrně vyhovuje – nemusí chodit včas, vše vyjma Sabiny je jedná velká pohodička, a navíc to má blízko z domova. Tedy.. z pokoje!

Jednoho rána ji ale Michal pořádně naštve a Danka usoudí, že nejlepší bude práci opustit a nastoupit do farmaceutické firmy, kam ji doporučil Ivan. Prvotní nadšení se ale vytratí hned první pracovní den.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (47): Firma konzervativnějšího rázu

Jak dlouho Danka v nové pozici vydrží? A bude mít možnost se do Rádia Best vůbec vrátit? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových. Nebo se podívejte rovnou na předpremiéru epizody v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama