Danka Krejzová se chystá na rande. A nápadníka jí Pája schvaluje!

Nejmladší z rodu Krejzových Danka je stále single. S muži jí to totiž moc nevychází. Tentokrát to ale vypadá, že narazila na muže, o kterého by stálo za to zabojovat. I podle jejího nejlepšího kamaráda Páji je Vladimír Pešek trefa do černého.
Nápadník pro Danku
Nápadník pro Danku
Produkce

reklama

Život nejmladší ze sester Krejzových Dance v podstatě organizuje její nejstarší sestra Anna. Tentokrát jí domluvila pohovor v televizním pořadu, který uvádí jejich otec Jan. Danka sice moc nechápe, proč jí sestra vnucuje práci v televizi, když už přece pracuje v rádiu, jenže Anna, ta vidí už za roh.

Danka Krejzová, televizní star?

Coby produkční by se totiž Danka v televizi setkávala s Vladimírem Peškem, čerstvě rozvedeným švihákem a šéfem pořadu. Tak tohle už Dance zní mnohem lépe!

Aby na pohovoru zazářila, ale hlavně upoutala svého potenciálního šéfa jako muže, na pomoc na přípravy si Danka vezme svého nejlepšího kámoše Páju. Ten totiž nejen, že dokáže pomoci v výběrem šatů a líčením, ale hlavně podpoří psychicky. Danka je tak trochu „Calamity Jane“, a když je ve stresu, katastrofa je vždy na blízku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi - To je ale mourek
Jak nakonec pohovor dopadne? Získá Danka novou práci, nebo přímo srdce Vladimíra Peška? Dívejte se v neděli 2. září na speciální předpremiéru seriálu Krejzovy od 20.15 na Primě.

reklama

reklama