Danka s Pájou vypijí šéfovi investiční víno, a on se to dozví. Podívejte se na předpremiéru seriálu Krejzovi

Že si Danka a Pája rádi dají skleničku dobrého červeného nebo bílého vína, to ví každý. Tentokrát ale Pája sáhne mizerně vedle… Vyhodí je Honza Roubal z práce za to, že mu vypili víno nejvyšší kvality? Na to se můžete už nyní podívat v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi.
Danka s Pájou vypijí v seriálu Krejzovi investiční víno
Danka s Pájou vypijí v seriálu Krejzovi investiční víno
Krejzovi

reklama

Danka převzala dočasně po přepadené kolegyni noční vysílání v Rádiu Best. Dost často tam s ní tráví své volno Pája, který má pocit, že na něj jeho stále ještě právoplatná manželka nemá poslední dobou vůbec čas.

Jako obvykle přinese lahvinku dobrého červené. I když to nebude jen tak obyčejné víno. Vypůjčil si ho totiž od svého šéfa z kanceláře v domnění, že se jedná o normální víno, které lze snadno nahradit. Jaké ale bude jeho a Danky překvapení, když zjistí, že společně vypili láhev investičního vína v hodnotě přes 60 tisíc korun!

Mrkněte se na sestřih se seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (97): Investiční víno

A jak se na celou záležitost bude dívat Honza Rubeš, který samozřejmě zjistí, že u jeho vynikající víno někdo vypil? Na to se můžete mrknout již nyní v předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý 22. října ve 20.15.

reklama

reklama