Danka v ohrožení: Nestoudný inzerent se ji pokusí znásilnit. Sledujte seriál Krejzovi již nyní online!

Ačkoliv je Danka schopná produkční, která Rádiu Best vždy dokázala přivést platící inzerenty, s některými z nich se odmítá scházet. A má k tomu pádné důvody. Honza Roubal ji ale nyní donutí ze svých požadavků slevit, a málem to bude mít tragickou dohru. Podívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi již nyní v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně.
V seriálu Krejzovi dojde i na násilí
V seriálu Krejzovi dojde i na násilí
Krejzovi

reklama

Honza Roubal po zrevidování dřívějších spoluprací rádií objeví bývalého klienta Rádia Best Dojáčka. Ten podle všeho v rádiu utrácel mnoho peněz, které nyní utrácí u konkurence. A to se Honzovi samozřejmě nelíbí.

Roubal není s to pochopit ani Dančina vysvětlování ohledně toho, proč již Rádio Best ve spolupráci s Dojáčkem nepokračuje. Respektive Dančiny obavy chápe, nicméně ze svého požadavku na to, aby se s Dojáčkem Danka sešla neslevuje. Když poté spolupráce dopadne, Honza si mne ruce. To ovšem netuší, co čeká během nočního vysílání Danku…

Podívejte se na to v sestřih ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (106): Nový inzerent je prasák

Jak celá tragická situace dopadne? Fakt padne Danka za oběť slizkému inzerentovi? Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi. Nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

reklama

reklama