Danka zachrání ve čtvrtek v seriálu Krejzovi kolegyni před agresorem. Je to hvězda!

Hned jak se Danka vrátila do rádia coby produkční, se podaří další kousek. Zachrání svoji kolegyni, která moderuje Večerní proud, před neznámým útočníkem, který ji bude pronásledovat až do rádia. Jak to dopadne, to uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Danka v rádiu v seriálu Krejzovi
Danka v rádiu v seriálu Krejzovi
Krejzovi

reklama

Helenka Krejzová definitivně odmítne nabídku na práci v NASA, rozhodla se konečně upřednostnit rodinný život před kariérou, jakkoliv by se mělo jednat o její poslední, pouze půlroční práci. Všichni Krejzovi si tohoto rozhodnutí váží, je jim ale jasné, že je to od Helenky velká oběť a že by ve skutečnosti moc ráda nabídku přijala.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Krejzovi (92) - upoutávka
Krejzovi (92) - upoutávka

Jan Krejza proto začne jednat na vlastní pěst a pokusí se přesvědčit Helenina kolegu, který nabídku přijal místo ní… Do záležitosti se navíc vloží Čumpelík!

Krejzovi (92): Čumpelík problém vyřeší
Krejzovi (92): Čumpelík problém vyřeší

Pavel se chystá k odchodu z bratrovy veterinární ordinace na velkou kliniku. Začíná to ale vypadat, že se Pavlovi vlastně ani moc nechce. Co v tom je? V případě Pavla je to jasné, definitivně se jedná o ženy, a ne jen tak ledajaké. Pavlovi se totiž evidentně zalíbila Lydie. A zdá se, že se nejedná o jednostrannou záležitost. Přesvědčte se o tom ve videu:

Krejzovi (92): Lydie má políčeno na Pavla
Krejzovi (92): Lydie má políčeno na Pavla

Danka začala pracovat v Rádiu Best pro spolupráci s významnými klienty. A daří se jí. Dokonce i šéf Roubal začíná vidět, co v Dance má. Tentokrát ji ale čeká v rádiu poměrně drama. Do Večerního proudu její kolegyni Lindě neustále volá podezřelý posluchač.

To, že je podezřelý, vám dokáže již toto video:

Krejzovi (92): Podezřelý volající
Krejzovi (92): Podezřelý volající

Bohužel ale nezůstane pouze u telefonátů. Podezřelý muž se totiž rozhodne přímo do Rádia Best vypravit osobně. A nebude to samozřejmě nikdo jiný než Danka, kdo se kolegyni vypraví zachránit!

Na seriál Krejzovi se dívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama