Danku její kluk fakt miluje. A co na to Pája?

I když na lásku na první pohled zrovna nevypadalo, teď to působí tak, že kovář Marek Danku opravdu z celého srdce miluje. Jak jinak si vysvětlit dar, který od něj dostane? Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.
Danku její kovář fakt miluje
Danku její kovář fakt miluje
Produkce

reklama

Radio Best navštíví movitý inzerent zabývající se prodejem šperků. Pořádně drahých šperků, z nichž některé přinese na ukázku a jiné ukáže ve svém firemním katalogu.

Když poté Danka dostane dárek od svého Marka, který se ukáže být jedním z těch luxusních šperků, je samozřejmě celá naměkko.

Ještě o něco víc naměkko ale bude Pája. Mrkněte se:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (20): Miluje tě a má vkus

Jenže radost z dárku nebude trvat věčně. Sábu štve, že podobně drahé dárky nedostává sama, a tak Dance vysvětlí, že se věci mají úplně jinak. Že šperk je sice krásný, ale vlastně se jendá o šmuk z druhé ruky, který Marek dostal od své postarší milenky.

Kde je pravda? A neudělá náhodou Danka osudovou chybu? Dívejte se v úterý na další epizodu Krejzových. Startujeme na Primě ve 20.15.

reklama

reklama