Do seriálu Krejzovi přijede babička Damová. A je to pořádná střela, kdepak babička!

Ondra Dam v podstatě nikdy neměl mámu v pravém slova smyslu. I tak se ale Ivana ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi objeví a bude si hrát na milující matku a babičku. Co má asi za lubem? Návrat k rodině určitě ne… Dívejte se na Primu ve čtvrtek od 20.15 a zjistíte to.
Ondrovi do seriálu Krejzovi přijede matka. A překvapí ho!
Ondrovi do seriálu Krejzovi přijede matka. A překvapí ho!
Krejzovi

reklama

Ačkoliv, nebo možná právě proto, že Ondra Dam vyrůstal v podstatě se svým otcem a mámu jako takovou nezažil, je příkladným tátou od rodiny. Svojí biologické matce dokonce nesměl říkat ani mami, a celkově k ní neměl žádný vztah. Ivana navíc jeho samotné, otce i bratra opustila a vydala se za svým štěstím. Kdykoliv se pak v rodině objevila, přinášelo to jen problémy.

Velkým překvapení proto bude, když se Ivana ocitne v rodinné vile Krejzových. Co potřebuje? Ondrův otec má pocit, zda snad nebojuje se zhoubnou nemocí... Kdepak! Maminka chce svým synům a bývalém manželovi ukázat svého nastávajícího muže. Zejména pro Viktora to bude velká rána.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (98): Nový manžel babičky

Opravdu se ale Ivana zastavila jen kvůlu tomu, aby rodinu dala dohromady? Nebo za tím vězí ještě něco dalšího?

To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete na Primě podívat od 20.15!

reklama

reklama